Marktinformatie
01-09-2010
De werkloosheid in de landen in de eurozone is in juli op 10,0% blijven staan. Ondanks dat het eerste half jaar sterke macro-economische cijfers liet zien, zijn er nog niet meer banen gecreëerd.De inflatie in de eurozone, gemeten door het consumentenprijsindexcijfer, is licht gedaald. Ten opzichte van een jaar eerder zijn de prijzen in augustus met 1,6% gestegen. Een maand eerder was dit nog 1,7%. De daling komt voornamelijk door dalende olieprijzen: in de afgelopen maand is de prijs van olie met 9,6% gedaald.
De gemiddelde dagelijkse handel in valuta bedraagt op dit moment meer dan USD 4000 miljard. Dit heeft de Bank for International Settlements bekend gemaakt. In 2007 was dit nog USD 3300 miljard per dag. In deze periode was de handel met directe levering de sterkste stijger. Deze steeg met bijna 50% naar USD 1500 miljard per dag.
Het consumentenvertrouwen in de Verenigde Staten, gepubliceerd door de Conference Board, is gestegen naar 53,5 punten. Analisten hadden een stijging tot en met 50,7 punten verwacht en vorige maand was dit cijfer nog 50,4. Het vertrouwensniveau van het jaar 1985 is gesteld op 100 voor deze index.
De 6M Euribor is gelijk gebleven op 1,14% en de 10Y swap is 6 basispunten gestegen naar 2,37%.
In het onderstaande bestand, vindt u de marktdata van vandaag op het gebied van onder andere de geld- en de kapitaalmarkt. Heeft u behoefte aan meer informatie over marktvariabelen als bijvoorbeeld rentes, stuur dan een mail naar .(JavaScript must be enabled to view this email address).
Pagina 1 van de 1 pagina's
Economisch overzicht
Publicaties
Shift towards an American funding model
corporates, corporate lending, Greek default
Grip krijgen op ratings in de publieke sector loont de moeite
kredietrisico, credit ratings, credit rating, Basel III
Client cases
Agentschap van de Generale Thesaurie
Nét even wat verder voor de nationale schatkistbewaarder
public sector, treasury management, financiering, treasury, publieke sector



